97% попуст на акредитиран 6 месечен оnline курс за Microsoft Excel + интернационален сертификат од London Business Institute во вредност од 18 538 ден. (299 €) по цена од 499 ден. (8€)

Цена

499 ден.

Вредност

18538 ден.

Попуст

97%

Заштеда

18039 ден.

Преостанато време

Купени: 227

Добивате

Акредитиран 6 месечен оnline курс за Microsoft Excel + интернационален сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2021 до 25.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски, германски и шпански јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Coupon code потребно е да го внесете кодот на купонот, а во полето Provide Security code внесете го пинот на купонот
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • По завршувањето на курсот добивате сертификат кој е признаен од врвни интернационални компании
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Со овој курс добивате и сертификат кој е признаен од многу интеранционални компании како: IBM, Nestle, Philips, Chase Bank, Volkswagen, BNP Paribas, Deutsche Bank, Barclays, ING, Coca-Cola, DHL, Procter & Gamble, Samsung и многу други.
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Работењето со Microsoft Excel може да биде забавно но и профитабилно со тоа што се бара на секое работно место како: маркетинг, администрација, менаџмент, човечки ресурси и се разбира финансии.

Со овој курс ќе добиете 323 видео лекции со практични вежби кои ги покриваат скоро сите аспекти од Microsoft Excel како: изглед на документите, фундаменталните основи, внесување објекти, учење на опциите на excel, менажирање со својата дата, преглед на дата, градење и употреба на excel формули и друго. 

Овој курс е прилагоден за сите кориснци од тотални почетници до професионалци.

Материјалите се креирани од професионалци, сметководители, академци кои дипломирале на Stanford University (еден од 5-те најдобри универзитети на светот)

Курсот е граден според Proprietary Learning Management System (LMS) кој е корисен дури и како еден од напредните неуро-научни методи на учење. Овој метод се користи во секое школо за медицина низ светот: гледај едно - прави едно - учи едно, преку практични примери од вистинскиот свет.

Курсот е комплетно компатибилен со мобилен телефон и iPad.

Курсот се фокусира на вистински примери, не само теорија за тоа тоа како да ги користите фунакциите на Mirosoft Excel functions. 

Со овој курс добивате и сертификат кој е признаен од многу интеранционални компании како: IBM, Nestle, Philips, Chase Bank, Volkswagen, BNP Paribas, Deutsche Bank, Barclays, ING, Coca-Cola, DHL, Procter & Gamble, Samsung и многу други.

Курсот може да го следите на еден од следниве три јазици по ваш избор: Англиски, германски или шпански.

Повеќе информации за курсот може да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.