img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

9 ја следат оваа компанија


Женски Накит ELIXA - EL524-0157

2990 ден.

Шифра:

EL524-0157
 • VERO центар

  Одведи ме таму

  023111666; 078252215

  [email protected]

 • ГТЦ секција 5 приземје

  Одведи ме таму

  023109616; 078252231

  [email protected]

 • Outlet - Стара Скопска чаршија

  Одведи ме таму

  023223661; 078398042

  [email protected]

 • Capitol Mall

  Одведи ме таму

  022445004; 078252227

  [email protected]

 • Outlet Охрид - ул. Климент Охридски бр. 29

  Одведи ме таму

  046200889; 078398047

  [email protected]

 • ул. Маршал Тито бр. 47 Битола

  Одведи ме таму

  047230130; 078398043

  [email protected]

 • ул. Маршал Тито бр. 74, Тетово

  023084 720

  [email protected]

 • Skopje City Mall 1 кат

  Одведи ме таму

  [email protected]

Опис

Женски Накит ELIXA NAKIT - EL524-0157

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете со претходна консултација на телефонскиот број: 023213702
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.