5 ја следат оваа компанија


- 33%

Женски фармерки бели

899 ден.

599 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

  • 65% Памук 35% Ликра
  • Должина:  96см
  • Големина на примерокот: 33
  • Димензии на моделот : Должина: 1,74, Град: 89, половината: 59, Колк: 93

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.