0 ја следат оваа компанија


Заштитен визир + заштитна трослојна маска

169 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • Народен Фронт 23, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 405 569

  [email protected]

Опис

Технички карактеристики за визир заштитните маски:

 • Патентитран македонски производ
 • Тежина само 33 грама, удобна и лесна за носење
 • Се чисти со средство за дезинфекција, алхохол и влажни марамици
 • Внатрешната и надворешната површина не се замаглува
 • Одлична превенција од капки и прскања
 • Изработени од премиум материјали
 • За нарачка над 1000 парчиња можност за боја по ваш избор
 • Специјална еластична пластика изработена од антиалергиски материјали
 • Пластична лента за глава со едноставно врзување
 • Можност за употреба преку оптички очила

Достапни се две опции:

 • Модел 1 (EMIKOV19V1) - 169 ден.
 • Модел 2 (EMIKOV19 V2) - 190 ден.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2020 до 25.07.2020

Детали за испорака

Испорака

 • Испорака со доплата на сите нивни производи
 • За достава на нарачки над 30 парчиња, компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од тежината на пратката
 • Време потребно за достава: 3 - 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел: 075 405 569
 • Види ја продавницата на "Еми Медиа" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Еми Медиа"
 • За да го подигнете производот задолжително е да прикажете испечатен купон
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.