39 ја следат оваа компанија


VIPER Велосипед GRAVITY H во боја по избор + 6 месеци гаранција

30000 ден.

27790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Model: Bicycle Viper Gravity – Fat bike
 • Frame: Alluminium Frame X-500 , 135cm / 19cm / 71cm
 • Fork: XCM Suspension, Front shock absorbers with lock out
 • Size: 26″
 • Transmission: Chain (BYC – D51)
 • Crank: Prowheel
 • Rim: 26″ Alloy wheelset
 • Shifters: Shimano Altus SL-M310
 • Front Derallieur: Shimano Alivio FD-M410
 • Rear Derallieur: Shimano Altus RD-M310 8sp
 • Tires: Kenda 26″ x 4.0″
 • Brakes: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160mm
 • Боја: црно/црвена, црно/зелена
 • 24 брзини

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.