- 20%

VIVAX Вентилатор со водено ладење и со 3 функции Air Cooler AC-6081 + 1 година гаранција

5500 ден.

4390 ден.

Шифра:

300000001277
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 3 функции: ладење, прочистување и навлажнување на воздухот
 • 3 брзини на работа
 • Моќност: 60W
 • 8 литри капацитет на резервоарот за вода
 • Димензии на пакување: ширина 33,00 cm, длабочина 38,50, висина 74,50 cm
 • Димензии на производ: ширина 29,00 cm, длабочина 34,00, висина 70,20 cm
 • Бруто тежина: 7,60 kg
 • Нето тежина: 6,20 kg
 • 1 година гаранција

VIVAX Air Cooler AC-608 вентилаторот е уникатен 3 во 1 уред со моќност од 60W. Ладење, прочистување на воздухот и навлажнување на воздухот се опциите кои ги извршува овој уред. Со три брзини на работа и 8 литри капацитет на резервоарот за вода овој уред ќе ви овозможи брзо и долго разладување на просторот. Во резервоарот за вода од 8 литри има и две пластични коцки кои се херметички затворени и внатре имаат вода која треба да биде замрзната. Се ставаат внатре за да ја одржуваат водата ладна подолг период од денот.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.