39 ја следат оваа компанија


16% попуст на велосипед VIPER City Bike + 6 месеци гаранција

11000 ден.

9290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: жолта
 • Големина на тркало: 26″
 • Големина на рам: L - 19″, појачан железен рам
 • Кочници: Предна V-brake, Задна со контра
 • Гуми предна/задна: Puncture Protection Kenda 26×1.75
 • Пониклувани педали
 • Удобно седиште со амортизери
 • Метална штитник за ланец
 • Предно и задно светло катадиоптери
 • Централна ногарка (стендер)
 • Предна корпа
 • Задна корпа
 • Систем за заклучување на задното тркало со клуч

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.