39 ја следат оваа компанија


18% попуст на Велосипед VIPER 24 XM STEEL во боја по избор + 6 месеци гаранција

11000 ден.

8990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Model: Viper 24 XM STEEL
 • Frame: Steel Alloy (челична легура)
 • Crankset: Aluminum Alloy (алуминиум)
 • Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver, Ø34.9 dual pull
 • Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney
 • Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear
 • Chain: 1/2”x3/32” (114 LINKS-7 SPEEDS)
 • Brake levers: SHIMANO-ST-EF51
 • Front / Rear Brakes: Disk / Disk
 • Rims: Viper
 • Seat post: Viper
 • Sadle: Viper
 • Pedals: FP-906,PP body, steel cage
 • Category: Mountain / kids
 • Speed: 21
 • Frame size: M - 17″
 • Боја: црна/црвена, црна/зелена, црна/сина

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.