Купи сега, искористи подоцна: 20% во Хотел Дипломат - Струга! Вредносен ваучер од 400 и 800 денари со кој добивате попуст на целото мени од ресторанот во вредност од 500 или 1000 денари

img

Цена од

800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

20%

Заштеда

200 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Велешта, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 212 507

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Ваучер во вредност од 500 денари 500 ден. 400 ден.
Ваучер во вредност од 1000 денари 1,000 ден. 800 ден.

Вредносен ваучер по избор со кој добивате 20% попуст на цело мени за пијалоци и кафиња во ресторан Хотел Дипломат - Стругa

 • Ваучер од 400 ден. со кој добивате храна во вредност од 500 ден.
 • Ваучер од 800 ден. со кој добивате храна во вредност од 1000 ден.
 • *Ова е заедничка кампања на Grouper и Пивара Скопје за поддршка на рестораните и угостителите! Купи ваучер сега и користи подоцна, поддржи ги твоите омилени локални ресторани! Прочитај повеќе ТУКА!

  *Ваучерот ќе можете да го искористите веднаш по отварањето на локалот до крајот на Октомври

  *Види ги останатите зделки од оваа кампања ТУКА

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење
 • Ваучерот го користите како замена за храна и пијалоци и кафиња по ваш избор во вредност од 500 или 1000 денари
 • Можете да комбинирате повеќе типови пијалоци и кафиња од целото мени до оваа цена 
 • Доколку сакате да купите храна во вредност над цената на ваучерот, потребно е да доплатите директно во ресторанот
 • Доколку купите храна пониска од цената на ваучерот не постои можност за кусур

За компанијата

Хотел кој се наоѓа на магистрален пат Струга- Дебар со капацитет од 200 гости со докажан квалитет на храна и услуга.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.