Купи сега, искористи подоцна: 20% во De Facto lounge bar - Гевгелија! Вредносен ваучер од 400 и 800 денари со кој добивате храна во вредност од 500 или 1000 денари

img

Цена од

400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

100 ден.

Преостанато време

Купени: 3

Добивате

Опции на понудата:

Ваучер во вредност од 500 денари 500 ден. 400 ден.
Ваучер во вредност од 1000 денари 1,000 ден. 800 ден.

Вредносен ваучер по избор со кој добивате 20% попуст на цело мени за храна во De Facto lounge bar - Гевгелија!

 • Ваучер од 400 ден. со кој добивате храна во вредност од 500 ден.
 • Ваучер од 800 ден. со кој добивате храна во вредност од 1000 ден.

*Ова е заедничка кампања на Grouper и Пивара Скопје за поддршка на рестораните и угостителите! Купи ваучер сега и користи подоцна, поддржи ги твоите омилени локални ресторани! Прочитај повеќе ТУКА!

*Ваучерот ќе можете да го искористите веднаш по отварањето на локалот до крајот на Октомври

*Види ги останатите зделки од оваа кампања ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење
 • Ваучерот може да се искористи по завршување на мерките и по реотварањето на локалот
 • Ваучерот го користите како замена за храна по ваш избор во вредност од 500 или 1000 денари
 • Можете да комбинирате повеќе типови на храна од целото мени до оваа цена 
 • Ваучерот не важи за пијалоци
 • Доколку сакате да купите храна во вредност над цената на ваучерот, потребно е да доплатите директно во ресторанот
 • Доколку купите храна пониска од цената на ваучерот не постои можност за кусур
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.