Вкусна храна во новоотворениот ресторан! До 45% попуст на јадење по избор: смути, цезар салата или вафла по избор во Sugar Cube

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

34%

Заштеда

41 ден.

Преостанато време

Купени: 29

 • Петричка 6-2/8 (спроти пошта кај железничка)

  Одведи ме таму

  075 446 862

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Вафла по избор 150 ден. 89 ден.
Смути 120 ден. 79 ден.
Цезар салата 180 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.09.2020 до 31.10.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот, и за носење

Опис

Два вида смути:

 • Розево: јагода, малина, капина
 • Жолто: портокал и ананас

Два вида вафли:

 • Шарена Вафла
 • Вафла со банана и Нутела

За компанијата

Sugar Cube Corner е нов ресторан кој се наоѓа веднаш наспроти поштата кај нова Железничка, во зелената зграда. Овде може да се напиете вкусно кафе, свежо исцеден сок, смути и секако да се засладите со палачинка или крцкава вафла.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.