Да ги поместиме границите со среќа и позитивна атмосфера! До 51% попуст на кафе + цеден микс по избор во Ресторан Umbrella ГТЦ во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

Купени: 14

 • Kej 13-ti Noemvri, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 800 800

  [email protected]

Добивате

Кафе + цеден микс по избор 

Достапен избор на кафе:

 • еспресо
 • макијато
 • нес кафе

Достапен избор на овошје/зеленчук за цеден микс:

 • портокал
 • лимон
 • јаболко
 • грозје
 • цитрон
 • цвекло
 • ѓумбир

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.09.2020 до 31.10.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење
 • При нарачката на храната во ресторанот потребно е да нагласите дека сте со Grouper купон со цел евиденција во системот на компанијата, во спротивно ќе се наплати редовната цена од менито.

За компанијата

Ние сме тимот на Амбрела, млади и храбри луѓе, некои од нас имаат пречки во развојот, но тоа не не спречува да работиме вредно и посветено за да ја обезбедиме својата егзистенција.

Нашата пречка не се состои во нашата попреченост, туку во средината која постојано ни поставува бариери. Нашите права не се привилегија и луксуз, туку должност на општеството во кое живееме. Нашата мисија е скромна, но без Вашата поддршка ние не можеме да ги оствариме! Обезбедување на лична егзистенција и подигнување на целокупната јавна свест за надминување на бариерите кон различностите.

Ние немаме посебни потреби и покрај тоа што сме различни, потребите ни се исти.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.