Здравје и нега за вашето лице! До 58% попуст на третман по избор за лице во Energi Studio

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

58%

Заштеда

700 ден.

Купени: 57

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Методија Шаторов Шарло (карши црквата св. Илија)

  Одведи ме таму

  02 2464 222, 070 791 243

Добивате

Опции на понудата:

Третман за чистење на лице (за мрсна и мешана кожа) 1,200 ден. 500 ден.
Hydrafacial + чистење со хидродермоабразија 1,300 ден. 650 ден.
Anti - age третман на лице 1,800 ден. 800 ден.
Антиоксидант WINE THERAPY третман за лице 1,400 ден. 650 ден.
Биолифт третман за ревитализација и чистење на лице 1,200 ден. 590 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2019 до 21.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Третман за чистење на лице (за мрсна и мешана кожа) 

 • Чистење со млеко и пена за лице Clean up
 • Масажа со Clean up ензимски пилинг (времетраење: 10 мин.)
 • Тонизирање со природна салицилна киселина од кора од врба
 • Механичко чистење
 • Уреа Гел 5% (за омекнување на кожата)
 • Астригарна маска
 • Јогутр маска од зелен чај
 • Тоник со природна салицилна киселина
 • Флуид од природна салицилна киселина за регулирање на себумот

Hydrafacial + чистење со хидродермоабразија

 • Чистење на лице со млеко и пена
 • Масажа со Clean up ензимски пилинг
 • Окси спреј за хидратација
 • Уреа Гел 5% за омекнување на кожата (времетраење: 15 - 20 мин.)
 • Механичко чистење (по потреба)
 • Хидродермобразија - вакумско чистење со вода
 • Маска за смирување и хидратација
 • Маска за потхранување на кожата
 • Хидратизација со тоник со хијалурон
 • Завршна крема според типот на кожата

Anti - age третман на лице

 • Чистење на лице со млеко со хјулоронска киселина
 • Пена за чистење - Chamomile
 • Тонизира лицето со тоник 100% Hyaluron
 • Гроздов Пилинг
 • Peel - of маска од Грозје
 • Гроздов шербет
 • Масажа со масло од грозје (времетраење: 15 мин.)
 • Тоник Хјулорон 100%
 • Серум Anti - age
 • Крема Anti - age

Антиоксидант WINE THERAPY третман за лице

 • Clean up млеко за чистење (hyaliron/chamomile)
 • Clean up пилинг soft (по потреба)
 • Clean up пена за чистење
 • Clean up Тоник Hyaliron
 • Clean up ензимски пилинг
 • Престижна маска од  пенливо WINE THERAPY (времетраење: 20 мин.)
 • Масажа со масажа кремаWINE THERAPYсо комбинација од суво масло WINE THERAPY
 • Тоник Hyaliron 100%
 • Хидратантна Крема за лице WINE THERAPY

Биолифт третман за ревитализација и чистење на лице

 • Чистење на лице со млеко од колаген
 • Пена  за чистење според тип на кожа
 • Нанесување окси спреј за хдратација
 • Ензимски пилинг
 • Масажа на лице - дигитопресура (времетраење: 20 мин.)
 • Биолифт или радиофреквенција (според  потребата на кожата со апаратура)
 • Peel - of маска за хидратација
 • Ампула и серум за инстант подхранување на кожата
 • Завршна крема според типот на кожата
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.