Трансилваниските трдла од Winterland повторно во градот! До 34% на трдло со вкус по избор: благо или солено за носење од Transilvanisko Trdlo

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

31%

Заштеда

31 ден.

Преостанато време

Купени: 14

 • Булевар Партизански Одреди 80, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 215 610

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Класик трдло (солено или благо) 100 ден. 69 ден.
Благо со крем 120 ден. 79 ден.
Солено со фил 150 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.07.2020 до 31.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за носење

Опис

Благи 

Класик трдло - Тесто обвитксно со мелени ореви, плазма и по желба цимет. 

Благо со крем, внатре со премаз од:

 • киндер боено крем
 • орео крем
 • лешник крем

Солени 

Класик трдло - Тесто увалано надворешен дел со млечен кашкавал и маслинки

Солено со фил, внатре со премаз од:

 • крем сир, марула, домат, пилешка шунка

За компанијата

Трансилваниските трдла од Winterland повторно во градот! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.