96% попуст на онлајн курс: Effective Time Management Course + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс:  Effective Time Management Course + сертификат 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 27.12.2023
  • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
  • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
  • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: [email protected]
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Ова е ефективен курс за управување со времето со кој имате пристап на ексклузивна поддршка за тутори и професионален CPD-акредитиран сертификат во прилог на специјалната цена со попуст за ограничено време. Исто како и сите наши курсеви, овој курс за ефективно управување со времето и неговата наставна програма се исто така дизајнирани од стручни наставници, така што утре наставниците можат да учат од најдобрите и да се опремат со сите потребни вештини.

Се состои од неколку модули и курсот ве учи на сè што ви треба за да успеете во оваа професија.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.