8 ја следат оваа компанија


Термозаштитен крем за исправање на коса со масло од Арган и ленено семе, 3во 1

290 ден.

Опис

 • Перфектно ја исправа косата.
 • Ја храни косата.
 • Ја регенерира косата и ја хидратира.
 • Ја штити косата од термичко оштетување при употреба на преса или фен.
 • Содржи витамин Е кој помага во растот на косата.
 • Спречува од формирање на расцутени краеви.
 • На косата и дава сјај и еластичност.
 • За сите типови на коса.
 • Има антистатички ефект.
 • Не ја масти косата.
 • Содржи УВ филтер.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Палета ДОО од Скопје, е фирма која е основана во 1996 година. Нашата дејност е увоз и дистрибуција на козметикчки производи за нега на лице, тело и коса од бугарски, српски и полски производители. Нашето долгогодишно присуство на македонскиот пазар е знак за нашето искуство во работата од оваа област.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.