Тандем уживање! До 59% попуст на тандем релакс масажа на цело тело во времетраење по избор во салон за убавина Весна Висаж

Цена од

590 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

610 ден.

Преостанато време

Купени: 24

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 1, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Опции на понудата:

Времетраење: 30 минути 1,200 ден. 590 ден.
Времетраење: 60 минути 2,400 ден. 990 ден.

Тандем релакс масажа на цело тело во времетраење по избор
* Поради колективен одмор салонот нема да работи во периодот од 03.08-15.08.2021 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2020 до 31.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Работното време на салонот Весна Висаж. е од 12:00 - 20:00ч.
 • Понудата е наменета за мажи и жени

За компанијата

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.