Неверојатно неделно опуштање во Банско (06.01-17.01.2020)! 33% попуст на ноќевањe со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Sunrise Park Hotel 4* во вредност од 3038 ден. (49 €) по цена од 2046 ден. (33 €)

Цена

2046 ден.

Вредност

3038 ден.

Попуст

33%

Заштеда

992 ден.

 • Hotel Sunrise Park & ​​Spa, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 890 173; +359 749 84 009

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на базен, парна бања, сауна
 • Транспорт до ски лифтот според претходно одреден распоред

*Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања, односно да купите 3 купони по лице

*Понудата може да се користи во следниве термини: 06.01-09.01.2020 или 12.01-17.01.2020  

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.01.2020 до 17.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • При ниска пополнетост на хотелот (помалку од 25 луѓе) оброците се служат според претходно договорено мени
 • Доплати:
 • За прво дете од 6 до 11.99 год. добивате 50% попуст на цената за возрасно лице
 • За второ дете 0 - 11,99 год. сместувањето е бесплатно
 • За трето возрасно лице добивате 30% попуст на цената во еднокреветен апартман
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Максимален капацитет на апартман е 2+2
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања, односно да купите 3 купони по лице
 • Понудата може да се користи во следниве термини: 06.01-09.01.2020 или 12.01-17.01.2020
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Лоциран е на неколку минути од првата станица на лифтот, Sunrise Complex е незабележлива мешавина на традиционална архитектура, модерен комфор и добра услуга. Во неговата конструкција и мебел се користат главно природни материјали кои создаваат атмосфера и топлина.
Комплексот има 134 основни кревети во 57 различни големини и апартмани, нудејќи неверојатни погледи на околните Банско планини Рила и Пирин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.