12 ја следат оваа компанија


IKEA LENNART Сталажа за биро метална со 3 фиоки

1230 ден.

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии на производот:

 • Ширина: 30cm
 • Длабочина: 34cm
 • Висина: 56cm
 • Внатрешна длабочина на фиока: 33cm
 • Максимална носивост на фиоката: 5kg
 • Материјал: Челик, полиамидна пластика, полиестерски премаз во прав
 • Боја: бела

Димензии на пакувањето:

 • Ширина: 36cm
 • Висина: 6cm
 • Должина: 58cm
 • Тежина на пакувањето: 3.50kg

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.