8 ја следат оваа компанија


Сталак маса | DM052-2

2199 ден.

Опис

DM052-2 сталак масичката, е со намена да го подигне мониторот и лаптопот на вашата работна маса а притоа да ослободи доволно простор.
Направена е од калено стакло со противклизни ногарки и издржливост до 20кг

  • Структура: Калено стакла

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Ергономски производи кои помагаат за попродуктивно, поквалитетно и поудобно фунционирање на работното место.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.