Ослободете се од болките во грбот! 40% попуст на спортска масажа на грб во Студио Оксалис во вредност од 250 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

Вредност

250 ден.

Попуст

40%

Заштеда

100 ден.

Преостанато време

Купени: 50

Добивате

Спортска масажа на грб (времетраење: 20 мин.)

*Понудата важи само за жени

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.10.2020 до 30.08.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за жени 

Опис

Повелете во новоотвореното Студио Оксалис и дозволете си нега за вашето тело. Разбудете ја младоста во себе и почуствувате ја свежината и убавината.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.