Дестинација Македонија! Октомври и Ноември на Пониква! До 40% попуст на наем за сместување по избор во Мотел Изгрев Пониква

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

800 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Мотел Изгрев Пониква

  Одведи ме таму

  078 420 523

  [email protected]

Добивате

Ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

Апартман за 4 лица 2,500 ден. (40 еур)
1,800 ден. (29 еур)
Соба за две лица 2,000 ден. (32 еур)
1,200 ден. (19 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2020 до 30.11.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Задолжително е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Дополнително, доручек, ручек и вечера може да се доплатат директно во сместувањето.
 • Мотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку сакате да искористите ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.

Препораки за гостите:

 • При движење во мотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Изгрев Пониква се наоѓа во центарот на Пониква, опкружен со букова и елова шума. Летната тераса нуди можност за уживање во свеж планински воздух и вкусна храна.
Пониква нуди одлични можности во лето за пешачење, возење велосипед, собирање шумски плодви, или едноставно уживање во природата.

Зошто Grouper тимот ви препорачува да ја посетите Пониква

 • Пониква - планински бисер на Осогово, познат како „воздушна бања” обвиен со густа шума и природа која одзема здив. На надморска височина од 1.560 метри ќе заборавите на сите грижи и проблеми и сè што ве измачува, па тоа ја прави Пониква идеално место за викенд-релаксација.
 • Најпознатите специјалитети на овој дел се осоговски ќебап (направен од чисто месо), мечкина шепа, ребро во фурна, осоговска вешалица, даска изгрев.
 • Особена туристичка атракција е за љубителите на ловот, во непосредна близина на Пониква е резерватот за дивеч „Полаки“.

Уживајте на планина во нови и модерни апартмани!

За компанијата

Изгрев Пониква е првиот угостителски објект на Осоговските Планини (Пониква). Располага со ресторан, традиционална кујна и соби за сместување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.