51 ја следат оваа компанија


- 39%

Систем за ладење 7.5m со водена пареа 9075

1800 ден.

1090 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии  на производот: 7.5m
 • Ја намалува површинската температура од 10-12 °C
 • Апсорбира прашина од воздухот
 • Лесно чистење на млазниците
 • Пакувањето содржи:
 • x1 Адаптер со филтер
 • x1 Црево
 • x5 Млазници
 • x5 Клип за прицврстување на цревото
 • x5 Клип за закачување на цревото

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.