3 ја следат оваа компанија


- 29%

Сируп од јаболка 500мл. органски SONNENTOR

699 ден.

499 ден.

  • Борис Сарафов 45в, Skopje, North Macedonia

    Одведи ме таму

    077 633 288

    [email protected]

Опис

Предлог: полијте го сирупот со топла вода и вашиот зимски магичен напиток од јаболка е подготвен. Доколку сакате пунч, додадете само малку црвено вино.

Се раствора 1:8

Сирупот е погоден, исто така, и како алтернативен засладувач во чај или други слатки јадења.

Состојки од контролирано органско производство: концентрат од сок од јаболка 80%, екстракт од каранфилче, екстракт од кора од цимет.

Нутритивен состав на 100 g производ: eнергетска вредност 912 kJ/213 kcal, масти <0,5 g од кои заситени <0,1 g, јаглехидрати 50 g, од кои 47 g шеќери, протеини <0,5 g, сол 0,02 g.

Да се чува во затворено пакување, заштитено од топлина. Пред употреба да се протресе.

По отворањето да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 2-3 недели.

Серискиот број и рокот на употреба: наведени на пакувањето.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

МИНЕРВАФИТ е компанија која се занимава со продажба на производи чија цел е подобрување и одржување на здравјето на човекот. Воедно, компанијата e основана 2017год. и нуди органски производи одобрени и сертифицирани од страна на сите релевантни институции, произведени согласно најсовремените принципи на добра производна пракса.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.