За беспрекорно убава коса! 63% попуст на шишање + фенирање + третман со арганово масло во Studio Veljanova во вредност од 800 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

63%

Заштеда

501 ден.

Купени: 46

 • Бул. Јане Сандански бр.82, TC „Biser“

  Одведи ме таму

  071332166

  [email protected]

Добивате

Шишање + фенирање + третман со арганово масло

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2020 до 15.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на тел: 071 332 166

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

За компанијата

Studio Veljanova ги нуди следните услуги:

 • нокти
 • масажа
 • депилација
 • шминка
 • педикир
 • трепки
 • фризерски секакви услуги
 • третмани на лице
 • третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.