img
img
img
img
img
img
img

4 ја следат оваа компанија


Sea Daffodil Aqua Toner

1340 ден.

Шифра:

Тонери
 • Градски трговски центар, 1-ви кат, Кеј 13 Ноември, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  02 317 6743

  [email protected]

Опис

Хидратантен тонер со екстракт од Pancratium maritimum кој овозможува богата хидратација на сува кожа и oсвежително цитрусно масло кое ја смирува и ревитализира кожата.

Состав: Екстракт од лист од Аloe Barbadensis, глицерин, пропандиол, полиглицерил-10 лаурат, полиглицерил-10 миристат, екстракт од Verbena officinalis, екстракт од лист од Rosmarinus officinalis, екстракт од цвет од Chamomilla maritimum, етилхексилглицерин, екстракт од Pancratium maritimum, вода, бетаин, алантоин, **масло од Citrus limon, аденозин, **масло од лушпа од Citrus aurantium bergamia, масло од дрво Cedrus atlantica, **масло од Citrusaurantium bergamia, масло од дрво Cedrus atlantica. *сертифицирано органски **од природно есенцијално масло Анти-ејџинг функционална козметика одобрена од KFDA (Министерство за безбедност на храна и лекови на Р. Кореја).

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на [email protected] или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.