ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Акција во SCOUT OUTDOOR SHOP! Купон од 79 ден. со кој добивате 50% попуст на минати колекции, 40% попуст на актуелна зимска колекција и 30% попуст на пролетна колекција од врвни светски брендови

Цена

79 ден.

Купени: 1527

 • Ул. Кирил и Методи бр. 20, Скопје

  Одведи ме таму

  02 312 1399

  [email protected]

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате:

 • 40% попуст на актуелна зимска колекција
 • 30% попуст на пролетна колекција 
 • 50% попуст на минати колекции 

*Достапни брендови: Jack Wolfskin, Salewa, La Sportiva, CMP - Campagnolo, Regatta, Dare2be, Helly Hansen, F-Lite, HAD, Savoy, Gerber, SIGG, Ticket To The Moon, Alpina Sports, Sea To Summit, Silva, Light My Fire, GSI Outdoors, Lifeventure, Lifesystems, Littlelife, Mistral, Relags, Braun, Suunto, Thule, Petzl, Salamander, Garmin и други.

*Попустот не важи единствено за брендот: Salamander

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2020 до 07.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Попустот не важи единствено за брендот: Salamander 
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Scout
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ЗОШТО ОВАА ЗДЕЛКА Е ЗЛАТНА?

⭐ Над 6800 купени купони

⭐ Outdoor опрема од врвни светски брендови

⭐ Омилена продавница на сите авантуристи!

Scout Outdoor Shop

Излези надвор и уживај, во ново неверојатно искуство.

Scout outdoor shop ги инспирира луѓето да ја истражуваат природата, да бараат авантури и да ја уживаат слободата. Најсовремена, специјализирана продавница за секаков вид на аутдор опрема, облека и обувки од врвни светски брендови.

Ние сме македонските “Оutdoor” пионери, кои нудат артикли од премиум брендови на кои можете да им верувате.

Во нашите продавници ќе најдете облека, обувки и опрема од врвни светски брендови, за сите ваши активности. Од лежерни колекции за прошетки, возење велосипед, вежбање, кампување или патување околу светот, до поспецијализирани парчиња и опрема за сериозни активности во планински услови.

Scout outdoor shop располага со висококвалитетни производи од следните брендови: Jack Wolfskin, Salewa, Campagnolo, Helly Hansen, Regatta, Dare 2be, F-Lite, HAD, Savoy, Gerber, Sigg, Ticket To The Moon, Alpina Sports, Sea To Summit, Silva, Light My Fire, GSI Outdoors, Lifeventure, Lifesystems, Littlelife, Rotomod, Mistral, Relags, Braun, Suunto, Thule, Petzl, GoPro, Salamander, Garmin и други.

Добредојдовте во нашиот свет, каде што љубовта кон природата и здравиот начин на живот, ќе ве одведат кон нови предизвици и незаборавни авантури.

СЕ ГЛЕДАМЕ НАДВОР!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

gocealek

Pobarav, od modelite sto se reklamirani na Vasiot sajt (potenciram, ne sum od Skopje), NIEDEN, ama bas nieden proizvod sto bese na reklamata ne go imaa na lager. A zamislete, jas se "zakrenav" od Kicevo da si kupam nekolku od niv (dosta prifatliva cena bea), a skapite (nad 10.000 den. so popust, gi imaaa)! Bi Ve zamolil, ili da gi obnovuvate slikite na modelite sto gi nudat (ZLATNITE) ili potencirajte deka se samo proizvodi koi ne MORA da gi imaat, a najdobro e da gi komunicirame (da se rasprasuvame) preku mejl (sto jas i go napraviv), no ne dobiv do den denesen odgovor (prativ 4 proizvodi so slika dali gi imaat i koja golemina imaat na lager). Ne mora Vas da Ve SRAMAT so nivniot los nacin na rabota i komunikacija! Imajte prijaten den, Vas redoven korisnik!

Член на Grouper од: 31-01-2017

sandra

Здраво, Ви благодариме за фидбекот кој ни е од особено значење. Вашата порака е детално разгледана на маил и соодветно ќе биде реагирано до компанијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.