88% попуст на пакет за утврдување на плодноста за двајцата партнери од Sante Plus Group во вредност од 6850 ден. по цена од 800 ден.

Цена

800 ден.

Вредност

6850 ден.

Попуст

88%

Заштеда

6050 ден.

Купени: 85

Добивате

Пакет за утврдување на плодноста за двајцата партнери

 • 3D вагинален ултразучен преглед (во вредност од 2500 ден.)
 • Фоликулометрија - проценка на оваријална резерва со доплер (во вредност од 1700 ден.)
 • Гинеколошки мануелен преглед со консултација (во вредност од 1000 ден.)
 • Спермограм со спермоморфологија (во вредност од 2750 ден.)
 • Совети за зголемување на фертилност

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Специјалната Болница по Гинекологија Акушерство и Биопотпомогнато оплодување Санте Плус располага со сите современи медицински услови за да може да се справи со проблематиката пред и после пораѓајот, како и сите болести кои се од гинеколошка гранка. Во Санте Плус работи високо квалификуван медицински персонал кој нуди 24 часовна професионална услуга.

Најсовремени испитувања:

 • дијагностика и лекување на стерилитет
 • третирање на нередовен менструален циклус
 • анализи и лекување на менопауза
 • тестови за рано утврдување на карциноми
 • подврзување на туби како контрацептивна метода
 • операции за лекување на различни гинеколошки болести
 • миектомијa
 • хистеректомија
 • екстраутерина
 • оваријални цисти
 • операции од областа на урологијата и третирање на incontinentio urinае (неможност за задржување на урина)  
 • инфекции на урогенитален систем, дијагностицирање и лекување на цистични промени
 • гинеколошки инфекции
 • совети за планирање на семејство (постапки за заштита од бременост)

Нова Перспектива за Вашето Здравје, Пациентите на прво место.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.