Промотивен дерматолошки пакет! 50% попуст на сите промени и нарушувања на кожа, коса и нокти од Sante Plus Group во вредност од 1600 ден. по цена од 800 ден.

img

Цена

800 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

800 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • Булевар Партизански Одреди 42, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 310 8886

  [email protected]

Добивате

Дерматолошки пакет на сите промени и нарушувања на кожа, коса и нокти

Пакетот ги опфаќа сите промени:

 • алергиски промени
 • дерматитис
 • сува кожа
 • скрининг на бенки
 • опаѓање на коса
 • нарушување на структура на нокти
 • кожни нарушувања кај деца
 • сува кожа

* Прегледите ги извршува специјалист по дерматовенерологија во Sante Plus Group Др. Лиза Ризова

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2020 до 07.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Професионалниот тим на Санте Плус ги нуди следните услуги од областа на дерматовенерологија: 

 • Лекување на болести на кожа, коса и нокти
 • Венерологија
 • Криохирургија
 • Отстранување на промени на кожата
 • Третман на молуски
 • Ботокс
 • Хијалуронски филери
 • Лечење на лузни
 • Мезотерапија
 • ПРП
 • Озоно/ Кислородни терапии на кожа
 • Радиофрекфренција
 • Третман на алопеција

Опремени со најсовремената технологија и смело држејќи чекор со највисоките европски стандарди, како во Турција така и на Балканот, Санте Плус Групацијата овозможува многубројни високо квалитетни здравствени услуги, не ја нарушува медицинската етика и ја почитува приватноста на своите пациенти.

Најсовремена технологија, високо квалификувани доктори и медицински персонал, тимот на Санте Плус е секогаш тука за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.