Дестинација Македонија! Уживајте во модерен амбиент! Специјална понуда за цела година! 22% попуст на ноќевање во двокреветна соба во Transit Hotel Central, Скопје во термин по избор

img

Цена

1350 ден.

Вредност

1736 ден.

Попуст

22%

Заштеда

386 ден.

Преостанато време

 • ул. Васил Ѓоргов бр. 31

  Одведи ме таму

  071325277

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Вклучени пијалоци (кафе и вода)
 • Бесплатен паркинг

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.05.2021 до 31.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купоните, потребно е да направите резервација на телефон или на e-mail во хотелот
 • По купување на купонот потребно е купонот да го испратите на [email protected] со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Време е за тимска дружба со колегите! Прати ни барање за тим билдинг патување од компанија и добиј понуда за некоја од најубавите дестинации низ Македонија. Пополни ја формата на следниот ЛИНК
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Transit Hotel Central е супериорно практичен и оригинално дизајниран концептуален хотел кој обрнува најголемо внимание на секој детаљ, од букирање до одјавување се со цел да го направи вашиот престој удобен исто како да престојувате во "домашен хотел". Самиот концепт на хотелот е таков да понуди на своите гости незаборавно искуство комбинирано со корисни бенефиции од престојот во хотелот.

Без разлика дали доаѓате за одмор или бизис, сите туристички атракции на Скопје како и шопинг центри се на неколку минути пешачење од хотелот. Железничката и автобуската станица се на 15 минути одалеченост со автомобил.

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите СКОПЈЕ

 • Шумовитото Водно доминира над градот. Кој може да ги заборави љубичиците во Карпош, јапонските цреши на улица „Максим Горки“.
 • Скопје уште од времето е најпознато по мирисот на липите и сенките на костените. Тие се аромата што се врежува во меморијата на сите ваши сетила.
 • Уште славниот Прокопиј, хроничар на царот Јустинијан, во својот познат опис на Јустинијана Прима зборува за скопските гостилници... Оваа традиција скопјани со задоволство ја негуваат до ден-денес. Чкембе, телешка, пилешка, па дури и рибја чорба!
 • Во Дебар Маало се одиграл првиот фудбалски меч, отворена е првата летна кафеана, направен е првиот уреден парк, првиот стадион, првиот Природонаучен музеј и Зоолошката градина, првите куќи во модерен и граѓански дух.
 • Некогаш јагне, бамји и татлии. Денес – десетка со кромид или бифтек во пепер сос, салата рикола со пармезан и чоколадно суфле со сладолед. Такво е Скопје – сè е измешано во едно.
 • Арапска куќа, подигната во 1938 година, во тоа време (а богами и денес) била вистинска сензација.
 • Скопје својот европски дух и шмек почнува да го добива со изградбата на пругата Скопје-Солун во 1873 година.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.