Доведете го телото во хармонија! 55% попуст на ексклузивна релакс масажа со бамбус во Studio Veljanova во вредност од 1300 ден. по цена 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1300 ден.

Попуст

55%

Заштеда

710 ден.

Преостанато време

Купени: 10

 • Бул. Јане Сандански бр.82, TC „Biser“

  Одведи ме таму

  071332166

  [email protected]

Добивате

Ексклузивна релакс масажа со бамбус

 • времетраење: 30 мин.

*Студиото Вељанова започнува со работа од 24.04, закажете го својот термин на тел: 071 332 166

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.02.2020 до 30.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за жени и мажи
 • Студиото Вељанова започнува со работа од 24.04, закажете го својот термин на тел: 071 332 166

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

Масажата со бамбус има важно место во културата на здраво живеење. Го ослободува телото од стрес, главоболка, несоница, а истовремено ја негува кожата, ја прави мека и сјајна, го разградува целулитот и го доведува телото во хармонија.

За компанијата

Studio Veljanova ги нуди следните услуги:

 • нокти
 • масажа
 • депилација
 • шминка
 • педикир
 • трепки
 • фризерски секакви услуги
 • третмани на лице
 • третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.