50% попуст на развивање фотографии по избор + бесплатна достава во Фото Дичо во вредност од 150 ден. по цена од 75 ден.

Цена

75 ден.

Вредност

150 ден.

Попуст

50%

Заштеда

75 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 648

Добивате

Развивање фотографии по избор + бесплатна достава: 

 • 10 фотографии (10x15 cm) или
 • 5 фотографии (13x18 cm) или 
 • 3 фотографии (15x21 cm)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.05.2020 до 30.09.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доставата важи за минимум 3 купони
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на е-маил: [email protected], како и Вашите фотографии, или пак доколку сакате фотографиите можете да ги доставите директно во фото студиото на USB/CD со печатена верзија од купонот 
 • Можност за достава низ цела Македонија со дополнителна доплата
 • Доколку сакате достава потребно е да испратите на е-маил: кодот од купонот, вашите фотографии, име и презиме и адреса на живеење

Опис

Искористете ја оваа можност да ги зачувате спомените во фотографии со димензија по ваш избор! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.