Остани Здрав! Комплетна грижа за женското здравје! 46% попуст на комплетен гинеколошки преглед, ЕХО, пап тест + колпоскопија во ПЗУ Цветановски

img

Цена од

1290 ден.

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2400 ден.

Попуст

46%

Заштеда

1110 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • 11-ти Октомври бр. 115 (спроти Билна Аптека)

  Одведи ме таму

  02 3227 433

Добивате

Комплетен специјалистички гинеколошки преглед по избор

Опции на понудата:

Пакет 1: Гинеколошки преглед, ЕХО и пап тест 2,400 ден. 1,290 ден.
Пакет 2: Гинеколошки преглед, ЕХО, пап тест, колпоскопија 3,200 ден. 1,699 ден.

*Прегледите ги врши специјалист гинеколог - акушер Д-р Тасе Цветановски

*Понеделник, среда и петок работно време од 08:00-14:30 ч.

*Вторник и четврток од 14:00-19:30 ч.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2021 до 31.08.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Гинеколошко - акушерската ординација Цветановски е приватна здравствена установа, која Ви овозможува комплетни услуги од областа на гинекологијата и акушерството, следење бременост,како и ултразвучни прегледи.

Благодарение на долгогодишното искуство и стручноста  на Др.Тасе Цветановски и неговиот тим во областа на гинекологијата која е составен дел на животот на секоја жена и е од суштинско значење за чувањето на женското здравје, бидејќи најголем број болести кои се откриваат во раната фаза,можат и да се излечат.

Посетата кај гинекологот, прегледот  и консултацијата е најдобар начин за жената да биде информирана за болестите и проблемите кои можат да се појават во одреден период, кога се во прашање женските репродуктивни органи, а притоа да се најде и мерка за спречување и лечење.

За компанијата

Гинеколошко - акушерската ординација Цветановски е приватна здравствена установа, која Ви овозможува комплетни услуги од областа на гинекологијата и акушерството, следење бременост,како и ултразвучни прегледи.

Благодарение на долгогодишното искуство и стручноста  на Др.Тасе Цветановски и неговиот тим во областа на гинекологијата која е составен дел на животот на секоја жена и е од суштинско значење за чувањето на женското здравје, бидејќи најголем број болести кои се откриваат во раната фаза,можат и да се излечат.

Посетата кај гинекологот, прегледот  и консултацијата е најдобар начин за жената да биде информирана за болестите и проблемите кои можат да се појават во одреден период, кога се во прашање женските репродуктивни органи, а притоа да се најде и мерка за спречување и лечење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.