37% попуст на психолошко тестирање - профил индекс на емоциите од ПЗУ Лукс Медикус во вредност од 299 ден. по цена од 189 ден.

Цена

189 ден.

Вредност

299 ден.

Попуст

37%

Заштеда

110 ден.

Купени: 3

 • ул. Козле бр. 88/4 (спроти Макпетрол бензиска, Козле)

  Одведи ме таму

  078 882 223, 078 447 088, 078 848 860

  [email protected]

Добивате

Психолошко тестирање - профил индекс на емоциите

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.06.2022 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење) Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Профил индекс на емоциите е тест на личноста кој на специфичен начин ни дава низа податоци за одредени основни црти на личноста и нејзините внатрешни конфликти.

Тестот е составен од присилен избор на 12 ајтеми. Ајтем пар од 2 термина. Паровите се добиени на таков
начин што 12 термини со кои се преставени цртите на личноста се ставени во семожни комбинации. На
испитаникот му се задава да во секој од паровите го означи тој термин кој што најмногу го опишува.
Конечниот резултат го прикажува профилот на изразеност на секоја од емоциите на поединецот т.е
испитаникот а со тоа и цртите на личноста,а се однесува на аспектите репродукција, инкорпорација
неконтролираност, самозаштита, депривација, опозиционалност, експлорација и агресивност.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.