36% попуст на промена и балансирање на 4 пневматици од Хеми Мотор во вредност од 1000 ден. по цена од 640 ден.

Цена

640 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

36%

Заштеда

360 ден.

Купени: 25

 • ул. 518 бр. 1/13 Ќерамидница

  Одведи ме таму

  075222446; 070222446

  [email protected]

Добивате

Промена и балансирање на 4 пневматици

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.11.2020 до 31.01.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За џипови се доплаќа од 100-400 ден. на лице место во зависност од џипот
 • Потребна е претходна резервација на телефон 070 222 446

Опис

Возете безбедно, препуштете се на квалитетната услуга на Хеми Мотор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.