До 54% попуст на невролошки пакет по избор: невролошки преглед и ординирање на индивидуална терапија или преглед, EEG, читање резултати, индивидуална терапија, совет и контрола во Пpомедика Медикал Центар

Цена од

690 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

54%

Заштеда

810 ден.

Преостанато време

Купени: 12

 • ул. св. Кирил и Методиј бр. 50 Скопје - Центар

  Одведи ме таму

  02 3248 454, 070 206 719

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Пакет бр. 1 1,500 ден. 690 ден.
Пакет бр. 2 2,500 ден. 1,200 ден.

Пакет бр. 1:

 • Невролошки преглед
 • Ординирање на индивидуална терапија
 • Контрола

Пакет бр. 2:

 • Невролошки преглед
 • ЕЕГ
 • Читање на резултат
 • Ординирање на индивидуална терапија
 • Совет
 • Контрола

*Прегледот го изведува Прим.Д-р. Лидија Марковска, специјалист невролог

**Прегледите се наменети само за возрасни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2020 до 15.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Невролошките пакети се препорачани за лица кои имаат потешкотии со:

 • Главоболка
 • Мигрена
 • Вртоглавица
 • Болки во врат и кичма
 • Тресење на раце и глава
 • Нејасни настапи на губиток на свест
 • Појава на дупли скики при гледање
 • Ртпки по рацете и нозете
 • Слабост и трпки на една половина од телото
 • Несоница
 • Замор
 • Пациенти кои боледуваат од шекерна болест а се жалаат на трпки, ладни, топли нозе или како да одат по игли
 • Искривуванје на лицевата мускулатура
 • Болки во во вид на „струја„ во половината на лицето

Промедика Медикал Центар е приватна здравствена поликлиника во рамките на Промедика. Нашите почетоци датираат  од  15.10.2008 година кога почна со работа кабинетот по интерна медицина.

Поликлиниката Промедика Медикал Центар е приватен здравствен центар кој Ви нуди широк спектар на специјалистички услуги и професионална и квалитетна нега од дијагноза до рехабилитација во пријатен амбиент. Tимот од стручни лица кои го сочинуваат нашиот центар е подготвен со своето знаење, искуство, трпеливост и љубезност да се грижи за Вашето здравје, почитувајќи ги највисоките стандарди и принципи на современата медицина и препораките на СЗО. Нашиот стручен кадар од различни медицински области со помош на најсовремената опрема се во можност брзо и прецизно да постават дијагноза и да ординираат соодветна современа терапија. Во современо опремениот и топол амбиент секогаш ќе се чувствувате добредојдени.

Пpомедика Медикал Центар нуди услуги во следниве здравствени области:

 • Општа медицина
 • Педијатрија
 • Гинекологија
 • Стоматологија
 • Заботехничка лабораторија
 • Неврологија
 • Трудова медицина и систематски прегледи
 • Интерна медицина
 • Дерматовенерологија
 • Ласерски третман
 • ОРЛ-уво, нос и грло
 • Офталмологија
 • Хирургија
 • Центар за третирање на рани
 • Центар за стома
 • Физикална медицина и рехабилитација
 • Неуропедијатрија
 • Психијатрија
 • Психологија и псохотерапија

Во понудата на ПЗУ Промедика Медикал центар може да одберете и индивидуални пакети, смејни пакети и fit Пакети

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.