1 ја следи оваа компанија


Подлога за таблет | DML131

1599 ден.

Опис

DML131 е подлогата за таблет или лаптоп до 13″ чија цел е лесно поставување под повеќе агли.
Направена од алуминиум, лесна е за пренесување, а перфорираната подлога овозможува брза циркулација на воздух која спречува прегревање.

  • Структура: Алуминиум
  • Подесување: До 6 нивоа
  • Таблет/Лаптоп: До 13”

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Ергономски производи кои помагаат за попродуктивно, поквалитетно и поудобно фунционирање на работното место.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.