До 43% попуст на промена и балансирање на 4 пневматици од Ceres во вредност од 1200 ден. по цена од 690 ден.

Цена од

690 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

43%

Заштеда

510 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • Ул. Борис Трајковски кај Цементара

  Одведи ме таму

  02 2457 280, 02 2457 281, 078 367 686

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Промена и балансирање на 4 пневматици до 16" 1,200 ден. 690 ден.
Промена и балансирање на 4 пневматици за 17" 1,400 ден. 850 ден.
Промена и балансирање на 4 пневматици за над 18" 1,400 ден. 1,000 ден.

 • Промена на пневматици
 • Балансирање на пневматици

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.10.2020 до 29.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.

Опис

Церес Дооел е основана во април 1997 од страна на Нановски Роберт како претпријатие за увоз, трговија и дистрибуција на пневматици. Од самото свое основање Церес е авторизиран увозник и дилер на италјанските пневматици Pirelli за македонскиот пазар.

Во текот на пoнатамошното работење гамата на брендови за увоз се зголемуваше така да денеска Церес е увозник на скоро сите познати брендови на пневматици. Во понудата на Церес ќе ги најдете бреновите Michelin со нивните подбрендови Kleber, Tigar, BF Goodrich, Kormoran. Bridgestone со брендовите Firestone, Dayton, Германскиот Continental и неговите брендови Yniroyal, Semperit, Gislaved, Barum, Sportiva, Viking, America, светски реномираниот Good Year и брендовите Dunlop, Fulda, Sava, Debica. Исто така Церес е увозниk и на руските Kama пневматици.

Во своето 15 годишно работење Церес се разви во една од водечките фирми за увоз и трговија на пневматици во Македонија. Како резултат на тоа во 2011 година Церес го отвори еден од наголемите сервисно-продажни центри за гуми во Македонија СКОПЈЕ ГУМА.

Сервисниот центар е со површина од 1,200 м2 и располага со најсовремени машини за одржување на возилата: ласерски апарат за центрирање предница,демотерки,балансерки, три дигалки, апарат за полнење на гумите со азот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.