Cyber Monday! Додадете сјај на вашата коса! До 80% попуст на третман за коса по избор + фенирање во Фризерски салон Перфект

Цена од

245 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

80%

Заштеда

955 ден.

Купени: 1

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Детокс третман за коса 1,200 ден. 245 ден.
Turquise Hidra Complex третман за коса + фенирање 800 ден. 245 ден.
Аrgan tretman + фенирање 800 ден. 245 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 25.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Детокс третман

Третманот е на база на црн јаглен, идеален е за коса што често се мие и е изложена на атмосферски загадувања. Содржи есенцијални масла за дејство на прочистување, со одлична формула која го прочистува скалпот и сите отрови од косата, создадени од чести фарбања, нијансирање и други хемиски препарати. Неговата текстура се состои од лесен крем, богат со природни и активни состојки со опојна арома, кој ја прави косата полна со благосостојба и живот.

TURQUOISE HIDRA COMPLEX третман

Кажете збогум на сувата и оштетена коса. Тајната лежи во новиот TURQUOISE HIDRA COMPLEX, интензивен третман кој ја хидрира и храни безживотната коса од коренот до врвовите благодарение на формулата збогатена со Spirulina algae, која содржи витамини, минерали, протеини и есенцијални масни киселини. Резултатите се видливи уште при првата апликација.

Argan третман

Argan третманот е наменет за нега на сува и хемиски третирана коса, збогатен со арганово масло, кератин и колаген. Аргановото масло, екстремно ја освежува и и дава влажност на косата, оставајќи ја мека и свиленкаста.

За компанијата

Фризерскиот салон Перфект позади себе има 20 годишно искуство, успешна работа и задоволни клиенти.
Тимот кој работи сите овие години постојано се усовршува и надградува на семинари и обуки посетувајќи саеми во светските центри за убавина како што се Италија и Франција каде се презентираат сите новитети и трендови во оваа област.
Вршиме разновидни третмани за нега на коса употребувајќи производи од реномирани брендови. Повелете за да се уверите во квалитет за кој зборуваме.

Ве очекуваме,
Фризерско Студио Перфект

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.