7 ја следат оваа компанија


Тоалетна вода - Tom Ford Eau de Soleil Blanc EDT

4476 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Tom Ford Eau de Soleil Blanc EDT

Совршен рајски одмор затворен во елегантно замрзнато стаклено шише, TOM FORD EAU DE SOLEIL BLANC е светкав соларен цветен мирис затоплен со кокосови нијанси, амбер и зачини. Свежи цитрусни ноти, раскошни бели цветови, јасмин, тубероза.

  • Достапен во 30ml, 50ml и 100ml

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
  • Види ја продавницата на Орбико овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.