Планински одмор во Банско (21.01-29.02.2020)! До 28% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор: двокреветна соба, студио или апартман + користење на СПА во прекрасниот Panorama Resort 4*

Цена од

1736 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2381 ден.

Попуст

27%

Заштеда

645 ден.

Купени: 12

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор во Panorama Resort 4*

Опции на понудата:

BB ноќевање 2,381 ден. (38 еур)
1,736 ден. (28 еур)
HB ноќевање 2,728 ден. (44 еур)
2,046 ден. (33 еур)

Во понудата е вклучено:

 • BB/HB ноќевање
 • Користење на СПА цнетарот (покриен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
 • Wi-Fi пристап во целиот хотел
 • Детско катче
 • Анимација за деца
 • Трансфер од/до Гондолата по предодреден распоред
 • Користење на СКИ гардеробер за сопствена опрема

*За викенд денови потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.01.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За викенд денови потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За деца од 0 до 5.99 год сместувањето е бесплатно
 • За прво дете од 6 до 12.99г. со двајца возрасни - бесплатно сместување
 • За второ дете од 6 до 12.99г. со двајца возрасни се доплаќа 14€ за BB ноќевање и 17€ за HB ноќевање
 • За дете над 13 години и трето возрасно лице се доплаќа 23€ за BB ноќевање и 27€ за HB ноќевање
 • Доплата за единчено сместување - доплата од 14€ за BB ноќевање и 17€ за HB ноќевање
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Максимален капацитет на двокреветна соба е 2 лица
 • Максимален капацитет на студио е 2 лица (2+1 или 3+0) - Доплата од 8 € за едно спален апартман
 • Максимален капацитет на еднособен апартман е 2+2, 3+1 или 4+0
 • Доколку има помалку од 20 гости во хотелот, оброците се според претходно одредено мени
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Panorama Resort 4* во Банско е лоциран 750 метри од ски лифтовите во Св. Иван Рилски, и нуди модерно сместување и висококвалитетна услуга.

Собите се опремени со кујна, сателитска телевизија, тоалет и тераса од која ќе можете да уживате во погледот на прекрасните предели на ски центарот Банско и планината Пирин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.