Остани здрав! 35% попуст на испитување на тироидни хормони (TSH, f-T3, f-T4, Anti TPO, Anti Tg) во ПЗУ Никоб Лаб во вредност од 4300 ден. по цена од 2800 ден.

Цена

2800 ден.

Вредност

4300 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1500 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • бул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02 2741 000; 071 321 017

  [email protected]

Добивате

Испитување на тироидни хормони (TSH, f-T3, f-T4, Anti TPO, Anti Tg) 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.05.2021 до 31.08.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Резултатите од испитувањето ги добивате на е-маил
 • Тестовите може да се изведат само во Никоб Лаб - Скопје (Борис Трајковски бр. 62, Кисела Вода) со обезбеден паркинг простор во секое време
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

За НИКОБ ЛАБ

Никоб Лаб е современа биохемиска и молекуларна дијагностичка лабораторија, комплетно опремена со најновата генерација на Abbott Architect лабораториска технологија. Користиме валидирани и оптимизирани методи за специфично, сензитивно и високо-репродуцибилно следење и анализирање. Дополнително, лабораторијата е специјализирана за иследувања на сите органи и системи, современи и напредни генетски тестирања, детекција и генотипизација на причинители на инфективни заболувања, испитувања на инфертилитет и квантитативно одредување на антитела за SARS-CoV-2 со RBD.

Никоб Лаб која како лабораторија поседува најголем капацитет за изведување на PCR тестови во државата, делуваат 6 Ковид-19 пунктови со најпристапни локации со сопствен паркинг, во кои се изработуваат ултра брзи PCR тестови за детекција и диференцијација на Sars-CoV-2 вирусот со најсовремена RT-LAMP quiz биочип технологија, каде финалниот резултат го добивате во најбрзо време. 
 

НИКОБ МЕДИКАЛ 

Покрај Никоб Лаб функционира ПЗУ НИКОБ МЕДИКАЛ  кој е на располагање на граѓаните преку соодветни здравствени услуги во домашни услови, 24 часа достапна телефонска медицинска консултација, медицински и санитетски транспорт и медицинско обезбедување на јавни настани. На располагање на нашите клиенти се 20 врвно обучени медицински тимови, составени од доктори, медицински сестри, опремени со најсовремени амбулантни и санитетски возила во нашата држава и преку интегриран мониторинг систем поврзани со апликација која ќе може да ја поседуваат корисниците на нашите услуги за кои обезбедуваме брза, достапна и квалитетна здравствена услуга.

НИКОБ МЕДИКАЛ  и НИКОБ ЛАБ е 100% приватна инвестиција и ги понудува најфлексибилните, најдостапните и најприфатливите цени на пазарот за услуги за кои бенефит ќе имаат граѓаните и идните клиенти, а ќе бидеме и додадена вредност на здравствениот систем во нашата држава.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.