Остани здрав! Комплетна грижа за женското здравје! До 52% попуст на комплетен гинеколошки преглед, пакет по избор во специјалистичка ординација по гинекологија и акушерство ПЗУ Деметра Медикал

img

Цена од

1690 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3500 ден.

Попуст

52%

Заштеда

1810 ден.

Преостанато време

Купени: 44

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Комплетен гинеколошки преглед, пакет по избор

Опции на понудата:

Пакет 1 (ехо, пап, вагинален преглед) 3,500 ден. 1,690 ден.
Пакет 2 (ехо, пап, вагинален преглед, колпоскопија) 4,500 ден. 2,490 ден.

*Прегледот го врши  Др.Оливера Арнаудова

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.05.2021 до 30.09.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 235 568 или 02 2461 056
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Деметра Медикал е специјалистичка ординација по гинекологија и акушерство. Ординацијата располага со најмодерна опрема и професионална услуга по светски стандарди. Дозволете му на професионалниот тим од Деметра Медикал и Др. Оливера Арнаудова да се погрижат за вашето здравје!

Деметра Медикал ги нуди следните услуги:

 • Најсовремена ЕХО дијагностика (ултразвучен апарат ACCUVIX XQ, Medison)
 • 4D (3D Live) ЕХО во бременост со фото и ЦД запис
 • 3Д/4Д ЕХО во гинекологија
 • Дијагностика со доплер на крвни садови
 • Нова софтвер технологија (3DXI, DMRI, Volume CT)
 • CTG - кардиотокографија
 • Психофизичка подготовка за породување со јога метод
 • Советувалиште за бременост
 • Клинички и ЕХО преглед на дојки
 • Скрининг за преканцерозни промени на грло на матка (ПАП тест, HPV типизација)
 • Колпоскопија со видео камера
 • Микробиолошки испитувања
 • Лабораториски анализи
 • Испитување и третман на стерилитет
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.