69% попуст на основен курс по германски јазик во вредност од 3200 ден по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

3200 ден.

Попуст

69%

Заштеда

2210 ден.

 • ул. 8 бр. 19А населба Илинден (до Зегин)

  Одведи ме таму

  071 887 000

  [email protected]

 • ул. Охридска бр 50, Skopje (н.Маџир маало)

  Одведи ме таму

  071 887 000

  [email protected]

Добивате

Основен курс по германски јазик

 • Почеток: 7 март 2020
 • Интензитет: еднаш во неделата по 90 минути (секоја сабота)
 • Времетраење: 2 месеци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 07.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Почетокот на курсот е: 07.03.2020

Опис

Центарот СОНИ - ЛОГОС е формиран во 2009 година. Почнавме како мало приватно училиште и нашите почетоци беа скромни, со една училница, мал број на слушатели и еден професор по англиски јазик, но со квалитетна работа низ сите овие години стигнавме до она што сме денес, а тоа е респектабилно училиште кое врши едукација на голем број странски јазици. Покрај англискиот јазик, во нашето училиште се изучуваат уште германскиот, албанскиот, македонскиот јазик за странци, но и совладување на одделни училишни предмети (физика, хемија, математика). Темпото на животот на современиот човек е такво што тој нема многу слободно време. Од тие причини ние се одлучивме за еден поинаков систем на организација на нашата работа. Наместо создавање на еден голем центар за странски јазици на некоја од локациите во градот, како што тоа беше случај во минатото со другите училишта, ние одбравме систем на распрскани локации кои се блиску до Вашите домови и училишта. Така ние доаѓаме кај Вас, а Вие кај нас, како што прават вистински пријатели.

Германскиот јазик го зборуваат повеќе од 90 милиони луѓе, а службен јазик е во Германија, Австрија, Швајцарија, Лихтенштајн и Луксембург. Германскиот е најраспространет мајчин јазик во Европа. Многу меѓународни компании имаат седиште во Германија, затоа познавањето на германскиот јазик ја зголемува Вашата шанса за вработување во Германија. Познавањето на германскиот јазик Ви овозможува студирање на некои од најпрестижните европски универзитети.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.