6 ја следат оваа компанија


Power Bank 2500Mah - Original Remax RPL 57 Mini

500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Цветан Димов бб

  Одведи ме таму

  070 252 525

  [email protected]

Опис

Original Remax RPL 57 Mini Power Bank 2500Mah

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1800 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 252 525
 • Види ја продавницата на Ledikom овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Продажба на мобилни телефони, аксесори и сервис за мобилни телефони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.