66% попуст на комплетен специјалистички очен оптометриски преглед во Визус во вредност од 1000 ден. по цена од 340 ден.

img

Цена

340 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

66%

Заштеда

660 ден.

Купени: 183

Добивате

Комплетен специјалистички очен оптометриски преглед од оптометрист - контактолог Лилјана Ивановска / Елена Јованова

 • компјутерска проверка и одредување на диоптрија
 • биомикроскопски преглед
 • одредување очен притисок
 • проверка на бинокуларниот вид
 • проверка на функционирањето на очните мускули
 • проба/консултација за контактни леќи
 • преглед на деца со страбизам

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.08.2020 до 24.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Оптика Визус"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Оптика Визус се наоѓа во центарот на Скопје, на самиот плоштад и во населба Тафталиџе. Оптика Визус постои веќе 20 години и ги нуди следните услуги:

 • Продажба и сервис на диоптерски и сончеви очила
 • Бесплатен преглед за купени очила/леќи кај нас
 • Гаранција за адаптација на прогресивни очила
 • Детско катче
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.