Остани Здрав! Навремена проверка за подобар вид! 50% попуст на комплетен очен оптометриски преглед од Интер Оптик во вредност од 300 ден. по цена од 149 ден.

img

Цена

149 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

151 ден.

Преостанато време

Купени: 294

 • Плоштад Македонија, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3233 499

  [email protected]

Добивате

Очен оптометриски преглед кој вклучува:

 • Одредување диоптрија
 • За близина
 • За далечина
 • Одредување растојание на зеници
 • Со најнова технологија ТУ ВИН КАМЕРА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.08.2020 до 30.07.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително е претходно закажување на термин!

Опис

Мултибренд Оптики

 • Рамки за очила
 • Очила за сонце
 • Оптички стакла сопствен увоз
 • Контактни леќи сите видови и производители
 • Течности за контактни леќи
 • Оптометриски преглед
 • Големопродажба и малопродажба

Повелете!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.