96% попуст на оnline курс за Nursery Teacher Training Course од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 1178 ден. (19 €)

img

Цена

1178 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

96%

Заштеда

29078 ден.

Преостанато време

Добивате

Оnline курс за Nursery Teacher Training Course

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 07.05.2020
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
  • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Негувателките или наставниците од раните училишта и градинки ги развиваат знаењето, способностите и социјалните вештини на деца од три до пет години. Тие исто така ги водат децата да се подготват за основно образование. Со курсот ќе научите како да се однесувате со децата и како да ги научите како да размислуваат иновативно. Користењето игри и други образовни активности за зајакнување на моторните вештини на децата и како да ги научиме потребните социјални вештини за да ги подготвите за основно училиште.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.