97% попуст на оnline курс за изучување на англиски јазик во времетраење од 12 месеци + бесплатен сертификат од Oxford English во вредност од 30 938 ден. (499 €) по цена од 930 ден. (15 €)

Цена

930 ден.

Вредност

30938 ден.

Попуст

97%

Заштеда

30008 ден.

Преостанато време

Купени: 6

Добивате

Оnline курс за изучување англиски јазик

 • по завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.03.2020 до 30.11.2021
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со меѓународен e-сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Нашата програма е изработена во соработка со British Language Centre  - водечки образовен центар за возрасни како и English Language Testing Centre for London Chamber of Commerce and Industry, TELC и Financial Times Group.

По завршувањето на курсот, се стекнувате со меѓународен сертификат признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.