99% попуст на online курс за Clothes and crafts for your pets + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 62 ден. (1 €)

Цена

62 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

99%

Заштеда

6076 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  em[email protected]

Добивате

Оnline курс за Clothes and crafts for your pets + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2022 до 27.12.2023
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Clothes and crafts for your pets 
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Are you ready to embark into the world of canine fashion? Would you like to create toys and games for your kitty? Have you been searching for the perfect Halloween costume for Fido but just can't find it? Then this is the course for you!

In this course, you'll learn how to create fun, functional and fashionable clothing items for your pet. You'll also be taught dozens of ways to create toys from simple household items that are perfect for playing - and bonding - with your pet.

Pet toys are expensive, and most dogs destroy them in an afternoon. Do you want to save money while learning a new skill? How about turning old clothing into a fun outfit? That's recycling with a catwalk-worthy spin! Create a fashion line, make gifts to give all your favorite furry friends for the holidays, or produce the perfect winter wear for your waggy best friend - there's no limit to what you can make!

Requirements

International Open Academy courses are designed for anyone with an interest in learning. No formal qualifications are required to study with us. Our courses are suitable if you want to learn new skills, start a new career, or if you’re already working in a particular industry and wish to upgrade your talents and enhance your resume.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.